Авто

Skoda буде розробляти нові бюджетні моделі для Volkswagen

Skoda Kushaq

Британське видання Autocar з’ясувало, що відтепер за всі нові автомобілі на платформі MQB-A0 відповідатиме Skoda, причому їй належить розробляти моделі не тільки для себе, але і для Volkswagen.

На архітектурі MQB-A0 будуються бюджетні машини з ДВС для країн, що розвиваються, наприклад, Skoda Kushaq і Volkswagen Taigun.

У завдання чеської марки також буде входити подальший розвиток платформи MQB-A0, що дозволить не тільки зберегти існуючий штат науково-технічного підрозділу Skoda Auto, але і зажадає збільшення числа фахівців. Для Skoda це важливий крок на тлі побоювань європейців щодо того, що за переходом на складання електромобілів підуть масові скорочення.

Читайте також:  Lincoln показав серійну версію седана Zephyr

В арсеналі концерну VW вже є дві моделі на MQB-A0, це кросовери Skoda Kushaq і Volkswagen Taigun, які виробляються в Індії. На підході також седан Skoda Slavia, дебют якого відбудеться до кінця цього року.

Про останній відомо, що він отримає 115-сильну «турботрійку» 1.0 і півторалітровий агрегат, що розвиває 150 кінських сил. Пару першому складе шестиступінчасті “механіка” або автомат, а другому – семидіапазонна роботизована коробка.

Основними ринками для автомобілів на MQB-A0 в компанії називають Індію, Африку, країни Південно-Східної Азії, Латинську Америку і Росію: продажі автомобілів в цих регіонах ростуть і, за прогнозами концерну, до 2030 року в сумі додадуть 58 відсотків.

Читайте також:  Tesla знову відклала старт виробництва Roadster і Semi

Джерело: Autocar.co.uk