Авто

Новий Audi R8 доведеться чекати на два роки довше

Audi R8

Купе Audi R8 з’явилося на ринку 14 років тому і за весь час змінило покоління всього один раз, в 2015 році. В останні роки популярність моделі в Європі знижується, а нова генерація, всупереч очікуванням, з’явиться тільки в 2023 році.

За інформацією німецького Autobild, це буде абсолютно новий автомобіль, який може отримати гібридну установку на базі 4,0-літрового бітурбомотора V8 від Lamborghini Urus, віддача якої буде досягати 700 кінських сил.

Читайте також:  Tesla набрала попередні замовлення на Cybertruck на 80 мільярдів доларів

Німецькі журналісти озвучують і другу версію: зі зміною покоління R8 стане повністю електричним, і це припущення звучить логічно на тлі посилення екологічних норм і вимог до автовиробників в Європі. Однак у Audi вже був досвід випуску батарейного R8 e-Tron в 2015 році, і особливою популярністю він не користувався.

Причиною комерційного провалу R8 e-Tron став дорогий акумулятор-електрокар продавали за мільйон доларів, так що за півроку вдалося реалізувати всього близько сотні екземплярів. Тепер же Виробництво батарей вийшло на новий рівень, і, ймовірно, Audi зможе створити спортивний електромобіль з конкурентоспроможним цінником.

Що ж стосується актуального R8, то за підсумками минулого року на європейському ринку реалізували 747 спортивних купе, що на 21,3 відсотка менше, ніж роком раніше — низький результат пояснюється в тому числі обмеженнями, введеними на тлі пандемії коронасіруса.

Читайте також:  Ford зменшить потужність Mustang з двигуном V8 5.0

Кращим для нинішнього покоління Audi R8 роком став 2016-й, коли Audi продала 1428 таких машин. R8 комплектується 5,2-літровим мотором V10 потужністю 562 або 612 кінських сил.

Джерело: Autobild.de