Технології

Навушники за ціною смартфона. Стала відома вартість AirPods Pro в Україні

AirPods Pro

«Яблучна» гарнітура зможе конкурувати з мобільними телефонами середнього цінового сегмента.

З 20 листопада в Україні почалися офіційні продажі AirPods Pro, бездротових навушників Apple наступного покоління.

Apple представила AirPods Pro 28 жовтня 2019 року. Серед особливостей нового продукту розробники назвали появу функції активного шумозаглушення. А також підтримку «прозорого режиму» і покращений анатомічний дизайн. Все разом узяте має створювати умови для якісного імерсивного звучання пристрою.

Читайте також:  Samsung показала робот-пилосос з ШІ та інші новинки для будинку

AirPods Pro оснащені внутрішнім і зовнішнім мікрофонами. Вони аналізують фоновий шум і компенсують його зворотною звуковою хвилею. Є ще адаптивний еквалайзер, здатний автоматично регулювати частоти. За запевненням розробників, гнучкі силіконові вкладиші здатні приймати форму відповідно до індивідуальної геометрією вуха користувача.

Згідно з повідомленням офіційного дистриб’ютора техніки цього американського бренду “Асбіс-Україна”, ціна новинки складе 7 999 грн. в період з 20 листопада по 1 грудня 2019 року. Можна припустити, що надалі ціна AirPods Pro зросте, але поки невідомо, на скільки саме.

Навушники надійдуть в усі магазини-партнери компанії: Allo, Citrus, Comfy, Foxtrot, Eldorado, Moyo, Vodafone, TTT, KTC і iOn.

Читайте також:  У Польщі дорожні знаки стануть «розумними»

Слід зазначити, що навіть акційна вартість AirPods Pro цілком порівнянна з ціною на смартфони середньої цінової категорії. Наприклад, в лінійці нового для нашого ринку китайського бренду Vivo за ці гроші можна взяти апарати з флагманськими характеристиками.

Джерело: UBR