Суспільство

Зеленський анонсував прискорення судової реформи

Зеленський

Глава держави констатував, що вже є певні зрушення в реалізації судової реформи і передрік перезавантаження КСУ.

Президент Володимир Зеленський висловив переконання, що найближчим часом антикорупційні органи України відновлять свою роботу, а реалізація судової реформи прискориться. Про це йшлося в інтерв’ю глави держави телеканалу ICTV.

За словами українського лідера, “сьогодні, після деяких змін у керівництві Верховної Ради, ми прискоримо голосування у другому читанні закону про Національне антикорупційне бюро”. Він уточнив, що відповідний закон буде прийнятий на найближчому пленарному тижні.

Читайте також:  ГПУ оскаржить запобіжний захід Медведчуку

Крім того, Зеленський заявив, що незабаром буде завершено конкурс з обрання нового керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Також глава держави констатував, що є певне зрушення в реалізації судової реформи й анонсував перезавантаження Конституційного суду України.

“Буде перезавантаження Конституційного суду, як тільки повністю буде оновлено його склад. Ми чекали від Верховної Ради представників. Цього не сталося. У найближчі тижні це станеться обов’язково, і потім буде проголосований закон про КСУ. Зараз процес іде”, – підкреслив Зеленський і додав , що влада має намір прискорити прийняття важливих законопроектів.