Технології

Оновлений «автопілот» Tesla протестували в складних умовах [ВІДЕО]

Tesla

Інженери Tesla продовжують покращувати алгоритми роботи системи Full-Self Driving. Випробувати десяту версію прошивки на практиці взявся автор YouTube-каналу The AI Driver.

Він опублікував 20-хвилинне відео з демонстрацією заїзду по горбистій місцевості і поділився своїми враженнями про роботу фірмового «автопілота».

Основна складність маршруту, який довірили подолати електрокару з прошивкою версії 10.2, полягає в наявності великої кількості крутих поворотів і пов’язаної з цим обмеженої видимості дороги.

Читайте також:  Apple змусить розробників ПЗ «відв'язувати» користувачів від додатків

Крім того, протягом усього маршруту автомобілю доводилося об’їжджати велосипедистів і передбачати місцезнаходження інших транспортних засобів, що виїжджають з вузьких провулків, або раптово з’являються пішоходів.

Автор відео зазначає, що Tesla вдалося домогтися вражаючих результатів у розробці системи допомоги водієві. Навіть перебуваючи в статусі “бети”, алгоритм, за його словами, максимально наближений до поведінки людини за кермом.

При цьому навіть в круті повороти автомобіль під управлінням комп’ютера входить максимально плавно, без ривків і прискорень.

У планах Tesla-випуск прошивки під номером 10.3 вже 22 жовтня. Оновлення має внести нові позитивні зміни в роботу фірмового “автопілота” вартістю $10 000.