Технології

Слух: Google Pixel 6 буде набагато дешевшим, ніж очікувалося

Google Pixel 6

Незадовго до прем’єри серії смартфонів Google Pixel 6 в мережі з’явилися фотографії цінників обох версій майбутньої новинки. Цифри на них помітно відрізняються від тих, що раніше повідомляли інсайдери — причому в кращу для покупців сторону.

У попередніх звітах стверджувалося, що Google Pixel 6 буде коштувати від $749 до $850, а його Pro-версія — від $1049 до $1099 доларів.

Але якщо вірити новим знімкам, зробленим одним з користувачів Twitter в магазині торгової мережі Target, обидва смартфона будуть набагато доступніше. Згідно з роздрібними цінниками на фотографіях, вартість базової і просунутої версії новинки стартує з відміток $599 і $899 відповідно.

Читайте також:  Засновник Amazon побудує космічну станцію для всіх бажаючих

Google Pixel 6

Ті ж ціни відображаються і в системі інвентаризації магазину. Не виключено, що Google встановила мінімальну націнку на пристрої, щоб збільшити свою частку ринку у флагманському сегменті. Крім того, компанія використовувала власні процесори при виробництві нових смартфонів, що могло знизити їх собівартість.

Google Pixel 6

Крім фірмових CPU, новинки обзаведуться дисплеями з високою частотою оновлення, а також просунутими наборами датчиків камери і більш ємними акумуляторами в порівнянні з «пікселями» минулого покоління. Очікується, що Google запропонує покупцям смартфонів серії Pixel 6 чотири оновлення операційної системи і п’ять років випуску безпеки. Презентація нових пристроїв компанії відбудеться вже завтра, 19 жовтня.