Авто

Експерти назвали нові автомобілі з самими зручними сидіннями

Hyundai

Експерти американського аналітичного бюро J. D. Power назвали нові автомобілі (2021 модельного року) з найзручнішими сидіннями. Фахівці опитали майже 111 тисяч покупців і орендарів нових машин після 90 днів експлуатації і склали список універсальних крісел. Місце в рейтингу визначалося за кількістю скарг на зручність посадки в перерахунку на 100 автомобілів: чим менше нарікань — тим вище позиція в переліку.

У категорії масових компактних автомобілів лідером став седан Hyundai Elantra-корейський бестселер набрав всього 5,7 бала, випередивши Honda Civic (7,5 бала) і Volkswagen Golf (7,8 бала). Серед середньорозмірних легковиків перемогла Honda Clarity (5,3 бала), хоча Dodge Charger (5,5 бала) і Nissan Maxima (5,8 бала) дуже близько.

Читайте також:  Toyota стала світовим лідером з продажу у 2021 році

Абсолютним переможцем можна вважати компактний кросовер Nissan Rogue (відомий в Україні, як X-Trail). Його результат – 4,2 бала, і подібним не можуть похвалитися навіть автомобілі преміум-марок. Rogue випередив у своєму класі Ford Mustang Mach-E (7,0 бала) і Honda CR-V (7,1 бала).

У категорії середньорозмірних кросоверів трійка лідерів виглядає як Chevrolet Blazer (6,1 бала), Hyundai Palisade (6,4 бала) і Nissan Murano (7,1 бала). Серед повнорозмірних пікапів найменше нарікань до RAM 1500 (6,3 бала), а потім слідують Ford F-150 (6,4 бала) і GMC Sierra (6,7 бала).

Серед преміальних легковиків кращим став Porsche 718 (4,6 бала), але в трійку увійшли Lexus RC (4,7 бала) і Genesis G90 (4,9 бала). Серед преміум-кросоверів найменше питань до Lexus UX (4,4 бала), Lexus LX (5,8 бала) і BMW X4 (6,1 бала).

Читайте також:  Дизайнер BMW передрік швидкий кінець моди на гігантські екрани

Дослідники J. D. Power прийшли до висновку, що крісла зі штучної шкіри еволюціонували до такої міри, що синтетичні матеріали вже не викликають негативної реакції споживача. По міцності шкірозамінник не поступається натуральній шкірі, при цьому синтетика дешевше, стійкіше до забруднень і краще піддається очищенню.