Авто

Новий концепткар Infiniti нагадує Cybertruck Ілона Маска

Infiniti QX90 2028

Як виявилося, конкуренти пікапа Cybertruck не сплять: нещодавно був представлений концепт Infiniti QX90 2028, підозріло нагадує довгоочікуваний електрокар Tesla.

Infiniti QX90 2028 являє собою напівавтономний транспортний засіб з рівнем самостійного водіння 4,5 (шкала складається з 6 позицій). Правда, найближчим часом планів запуску автомобіля у виробництво поки немає.

Якщо абстрагуватися від схожості дизайну з Cybertruck, то основна ідея полягає в швидкому перемиканні між режимами водіння і відпочинку. Передбачається, що комп’ютер в будь-який час буде готовий перехопити керування транспортним засобом, а власник зможе відпочити, відкинувшись у зручне крісло.

Читайте також:  Ford Bronco відкликають через безглузду помилку співробітника

Infiniti QX90 2028

Концепт отримав великий панорамний дах, що дозволить насолоджуватися нічними зірками, поки ШІ займеться своїми прямими обов’язками. Сидіння пасажирів обертаються на 180 градусів, що відкриває можливості для спілкування і нових сценаріїв використання внутрішнього простору автомобіля.

Infiniti QX90 2028

У завдання ШІ також входить пошук вільного місця на парковці і контроль за станом водія. Якщо комп’ютер зрозуміє, що людина відчуває стрес, він включить розслаблюючу музику і змінить атмосферу всередині салону.