Технології

Власники iPhone 13 незадоволені якістю зв’язку нового смартфона

Iphone 13

Разом з потужним процесором A15 Bionic нові iPhone 13-ї серії отримали модем Qualcomm X60, що забезпечує підтримку 5G. згідно відгуками деяких користувачів, якість зв’язку від цього тільки погіршилася, особливо при роботі з мережами четвертого покоління.

У нових iPhone 13 встановлений найсучасніший модем 5g від Qualcomm, такий же, як в процесорі Snapdragon 888. Могло здатися, що це повинно поліпшити всі показники, але на ділі користувачі виявилися розчаровані таким апгрейдом.

Хтось повідомляє про розриви з’єднання, інші просто незадоволені якістю зв’язку. Один з користувачів наводить пряме порівняння між iPhone 12 і iPhone 13, запевняючи, що сигнал оператора на більш новій моделі помітно гірше: коли торішня модель ловить 5g, то новий апарат видає тільки 4g.

Читайте також:  Крихітний імплант без батарейок лікує порушення слуху

Iphone 13

Користувачі вважають, що причина в матеріалі, з якого виготовлена антена в смартфоні. Apple стверджує, що намагалася мінімізувати вплив на навколишнє середовище, тому використовувала перероблений пластик під час створення високотехнологічних компонентів антени.