Авто

Найбільш американським автомобілем назвали Ford Mustang GT

Ford Mustang Shelby GT350

Школа бізнесу американського університету склала рейтинг найбільш американських автомобілів, який заснований на ряді показників.

Аналітики враховують, скільки в конструкції машини використано деталей американського походження, де розташоване виробництво автомобіля, де збирають двигун і трансмісію, де проводиться цикл досліджень і розробок, а також чи знаходиться штаб-квартира автовиробника в США.

Переможцем став Ford Mustang-вірніше, його модифікація з механічною коробкою передач.

Знаменитий поні-кар можна назвати на 88,5 відсотка американським, хоча тільки 77 відсотків компонентів автомобіля виготовлені в США — тут якраз грають роль додаткові фактори, які додали балів в скарбничку Мустанга.

Читайте також:  Toyota оновила Camry до 2022 модельного року

На другому місці розташувався ще один культовий для американців спортивний автомобіль-Chevrolet Corvette, який удостоївся 72 відсотків. Третє місце – у електрокара Tesla Model 3 версій Standard Range, Performance і Long Range.

Всі вони рівно на 65 відсотків американські. Відроджений позашляховик Ford Bronco з 2,7 — літровим бензиновим мотором V6 займає четверте місце-він на 61 відсоток американський, з’ясували аналітики з Вашингтона.

П’яте місце поділили між собою відразу п’ять автомобілів, які можна вважати американськими рівно на 60 відсотків. Це електричний кросовер Tesla Model Y, ліфтбек Tesla Model S, позашляховик Ford Expedition, а також пікапи Chevrolet Colorado і GMC Canyon — з 3,6-літровим бензиновим мотором V6.

Читайте також:  Skoda розсекретила інтер'єр доступного седана Slavia

Серед всіх автомобільних марок найбільш високий відсоток американських деталей в конструкції у Tesla-81 відсоток. General Motors і Ford збирають автомобілі, що складаються в середньому більш ніж на 70 відсотків з американських запчастин.