Технології

Нова функція WhatsApp захистить історію чатів користувачів

WhatsApp

Розробники месенджера оголосили про запуск нової функції конфіденційності. Тепер наскрізне шифрування листування буде доступно не тільки для відправляються і одержуваних повідомлень, але і для резервних копій чатів, що зберігаються в хмарі.

У новій версії WhatsApp з’явилася створена Facebook система ключів шифрування для додаткового захисту бекапів, що зберігаються на “Google Диску” або в iCloud.

Тепер користувачі мобільних пристроїв можуть включити нову функцію в налаштуваннях програми, щоб захистити резервні копії чатів унікальним, випадково згенерованим ключем шифрування.

Читайте також:  Google виправила дратівливий недолік Android Auto

WhatsApp

“З сьогоднішнього дня ми робимо доступним додатковий, необов’язковий рівень безпеки для захисту резервних копій, що зберігаються на Google Диску або iCloud, за допомогою наскрізного шифрування”, – йдеться на сайті компанії.

WhatsApp

Отримати доступ до резервних копій чатів WhatsApp користувачі можуть двома способами: ввести збережений 64-значний ключ шифрування або майстер-пароль. За словами компанії, щоб запобігти спробам підбору ключа шифрування, він стає недоступним після» мінімальної кількості ” невдалих спроб. При цьому він залишається невідомий розробникам програми.