Авто

Десятки безпілотників з’їжджаються в один і той же глухий кут в Сан-Франциско. Ніхто не знає, чому

Waymo

Жителі округу Річмонд в Сан-Франциско розповіли Business Insider про безпілотні автомобілі компанії Waymo («дочка» Alphabet), які з невідомої причини постійно приїжджають на одну і ту ж тупикову вулицю.

Доїжджаючи до кінця 15-ї авеню, машини затримуються на деякий час, а потім розвертаються і їдуть. Іноді за день в глухий кут стікається до 50 безпілотників, викликаючи питання серед місцевих жителів.

Читайте також:  Електрокари Tesla почали "втрачати" інтерфейсні порти на заводі

Таку поведінку автономних автомобілів Waymo жителі спостерігають вже принаймні два місяці. За їх словами, в деякі дні безпілотники прибувають буквально кожні п’ять хвилин, накопичуючись в глухому куті. Чому машини облюбували саме цю вулицю, невідомо, проте їх поява нерідко доставляє мешканцям дискомфорт, так як деякі приїжджають посеред ночі.

«Я прокинулася від дивного гулу і подумала, що за вікном моєї спальні був космічний корабель», – сказала мешканка округу.

Автомобілі приїжджають не порожніми: за кермом знаходяться фахівці, які стежать за роботою безпілотників. Однак і вони не змогли дати виразного пояснення: за словами операторів, вони просто роблять свою роботу, а машини діють самостійно згідно з програмами. Ніяких коментарів з приводу загадкового тренда серед безпілотників поки не дала і сама компанія Waymo.

Читайте також:  На заводі Chrysler у Канаді стався вибух

Джерело: Business Insider