Авто

Новий Toyota Land Cruiser 300 будуть випускати без зупинок

Toyota Land Cruiser 300

Компанія Toyota опублікувала виробничий план на листопад 2021 року, в якому наводиться кількість днів простою на різних заводах і моделі, які це торкнеться.

Так, наприклад, Corolla Sport і Camry, Lexus ES і RX в наступному місяці не сходитимуть з конвеєра всього один день; NX, CT, UX і UX300e не збиратимуть два дні, а виробництво C-HR і Aqua зупинять на п’ять днів. Судячи з того, що Land Cruiser 300 в списку відсутній, його будуть виробляти без зупинок.

Читайте також:  Перераховано автомобілі, на яких найчастіше їздять в фільмах жахів

Toyota спочатку планувала випустити в листопаді мільйон автомобілів, щоб заповнити виробничі втрати через брак електронних компонентів. Однак глобальний дефіцит мікрочіпів зберігається, так що виробничий план скорегували: в листопаді випустять 850-900 тисяч машин.

Для порівняння, в тому ж місяці минулого року з конвеєрів заводів Toyota по всьому світу зійшло 830 тисяч автомобілів, у вересні 2021 року випустили 500 тисяч штук, а в жовтні — 600 тисяч.

Завод Toyota Motor East Japan Iwate Plant, який випускає Aqua і C-HR, в листопаді буде простоювати п’ять днів (4, 5, 8, 12 і 15 Листопада). Підприємство, де виробляють Yaris, Yaris Cross і Aqua, призупинить роботу 4-5, 8 і 12 листопада, в ті ж дати постане East Japan Miyagi Ohira (там збирають Yaris Cross, Sienta, Corolla Axio, Corolla Fielder і JPN Taxi). Corolla Sport і Camry, Lexus ES і RX не збиратимуть один день, а NX, CT, UX і UX300e — два.

Читайте також:  У BMW 3-Series з'явилася решітка радіатора з підсвічуванням

«У зв’язку з триваючою нестачею деяких комплектуючих ми продовжимо роботу над ланцюжком поставок і боротьбою з COVID-19 на наших підприємствах і заводах наших постачальників, — йдеться в офіційній заяві Toyota. – Оскільки дефіцит напівпровідників збережеться в довгостроковій перспективі, ми докладемо зусиль по використанню взаємозамінних запчастин там, де це тільки можливо. Таким чином, ми постараємося зробити так, щоб якомога більше клієнтів отримали свої автомобілі».

Джерело: Toyota