Авто

Lucid представив автопілот DreamDrive для найбільш далекобійного в світі електрокара

Lucid Motors

Американський виробник електромобілів Lucid розробив систему автономного водіння DreamDrive для седана Air, яка у версії Pro має 32 сенсорами — в тому числі 14 камерами, п’ятьма радарами, набором ультразвукових датчиків і навіть лідаром. Незважаючи на це, від водія як і раніше потрібно тримати руки на кермі. Головними конкурентами автопілота DreamDrive вважаються системи Tesla Full Self-Driving, Ford BlueCruise і GM Ultra Cruise.

Система DreamDrive складається з декількох окремих підсистем – наприклад, Highway Assist являє собою адаптивний круїз-контроль з утриманням в смузі, а Auto Park — систему автоматичної паралельної або перпендикулярної парковки.

Автопілот уважно стежить за водієм і попереджає його, якщо він відвів погляд від дороги або проявляє ознаки втоми. Це необхідно з огляду на те, що DreamDrive як і раніше вимагає тримати руки на кермі і дивитися на дорогу-правда, в доступному для огляду майбутньому Lucid обіцяє поступово усунути і ці перешкоди на шляху до повноцінного автопілоту. Причому виключно програмним шляхом-бездротовими апдейтами.

В даний час DreamDrive Pro пропонує 30 функцій, але список буде розширюватися — крім повністю автономного водіння без необхідності триматися за кермо і дивитися в вітрове скло Lucid обіцяє з часом навчити седан Air, наприклад, самостійно міняти смугу руху.

Читайте також:  Audi підвищила потужність найбільш безкомпромісних R8

Всі компоненти системи взаємодіють один з одним через високошвидкісну бортову мережу, а для водія робота комплексу відображається анімацією на екрані і звуковим супроводом аудіосистеми Surreal Sound з 21 динаміка.