Технології

Автономність iPhone 13 Pro Max порадувала експертів DxOMark

Apple iPhone 13

Apple iPhone 13 Pro Max вже називають одним з найбільш довгограючих смартфонів на ринку. Перевірити це твердження взялися фахівці DxOMark. Вони провели власний набір тестів, щоб перевірити автономність моделі, її швидкість зарядки і ефективність використання енергії.

Apple iPhone 13 Pro Max оснащується акумулятором ємністю 4352 маг — це найбільший показник серед всіх iPhone. Цікаво, але за підсумками численних тестів експерти DxOMark винесли вельми скромний вердикт: у гаджета відмінна автономність і повільна витрата заряду, але далеко не найшвидша зарядка.

Apple iPhone 13 Pro Max

У тесті автономності iPhone 13 Pro Max пропрацював 98 годин в режимі малоактивного використання (по 2 години 30 хвилин в день), 68 годин в помірному режимі (по 4 години в день) і 43 години в режимі інтенсивного використання (по 7 годин в день). В результаті флагман Apple зайняв перше місце в рейтингу часу автономної роботи.

Читайте також:  Знаменита Palm випустила конкурента Apple AirPods

А ось по частині зарядки апарат помітно поступається конкурентам. По дроту за 30 хвилин він заповнює 44%, а на повну зарядку йому потрібно і зовсім 2 години 11 хвилин. Бездротовим методом за півгодини можна отримати 25%, а ось 100% доведеться чекати 2 години 41 хвилину. Фахівці DxOMark вказують, що Apple добре попрацювала над автономністю, а тепер їй варто зосередитися на швидкості зарядки.