Технології

Tesla збільшить ємність найбільшої в світі батареї на 50%

Батарея Tesla

За перший рік роботи батарея допомогла споживачам заощадити $ 50 млн.

Компанія Tesla має намір збільшити ємність найбільшої в світі літій-іонної акумуляторної батареї. Це сприятиме підвищенню на 50% стабільності енергомережі в штаті Південна Австралія, повідомляється на сайті французької компанії Neoen SA, яка є власником і оператором батареї.

Батарея Powerpack потужністю 100 МВт/год була зібрана в 2017 році після пропозиції Ілона Маска в налагодженні роботи енергомережі. Тепер компанія планує збільшити ємність до 150 МВт / год.

Читайте також:  Microsoft запустить альтернативу ChromeOS на базі Windows 10

На цей проект компанія витратить 71 млн австралійських доларів ($48 млн), а завершити проект планує до середини 2020 року.

За перший рік своєї роботи батарея дозволила споживачам заощадити сумарно понад $50 млн, а збільшення ємності акумулятора дозволить ще більше підвищити цей показник.

Батарея розташована в 200 км на північ від найбільшого міста Південної Австралії, Аделаїди. Акумулятор підключений до вітряної електростанції “Хорнсдейл”, побудованої Neoen. Необхідність в установці такої батареї виникла після того, як регіон постраждав від найсильнішого за 50 років урагану. Тоді без електрики залишилися майже 1,7 млн жителів.