Технології

Користувачі «потролили» Apple за рекламу в стилі Xiaomi

Apple vs Xiaomi

Китайський портал Mydrivers опублікував цікаву “рецензію” на рекламний плакат Apple, присвячений прийдешній осінній презентації. Його дизайн, на думку журналістів, підозріло нагадує один з тизерів Xiaomi, який був опублікований ще три роки тому.

Рекламний плакат заходу Apple, який імовірно буде присвячено новим ноутбукам, згідно з джерелом, фактично повторює банер, який Xiaomi запустила в 2018-му перед анонсом смартфона Mi Mix 2s. Стиль оформлення, текстура і ефект феєрверку двох зображень, на думку авторів замітки, дійсно схожі.

Apple vs Xiaomi

У коментарях користувачі іронічно відзначили, що Xiaomi, таким чином, випереджає Apple на кілька років. Втім, будь-яких судових розглядів між компаніями, на думку журналістів, чекати не варто.

Читайте також:  Функція з iOS 15 допомагає красти чужі записи [ВІДЕО]

За даними аналітика Bloomberg Марка Гурмана, 18 жовтня Apple представить нові ноутбуки MacBook Pro на базі 10-ядерної ARM-платформи M1X. журналіст також повідомив, що чіпи будуть оснащуватися двома типами вбудованої графіки з різною кількістю виконавчих блоків. Не виключається і поява у MacBook Pro 2021 додаткових портів, на зразок HDMI і SD-картрідера. Вартість майбутніх новинок поки невідома.