Авто

Mercedes-AMG One знову затримується

Mercedes-AMG One

Видання Autocar з’ясувало, що виробництво гіперкарів Mercedes-AMG One почнеться тільки в середині 2022 року, тобто через майже п’ять років після дебюту моделі. Затримка пов’язана не тільки з пандемією коронавірусу і торішніми локдаунами, але і з технічними проблемами: виявилося, що гібридну силову установку, яка встановлюється на болід Формули-1, не так-то просто адаптувати до дорожнього автомобіля. Однак інженерам все ж вдалося знайти рішення, і в Mercedes-AMG пообіцяли, що відвантаження машин клієнтам почнеться в наступному році.

Тираж Mercedes-AMG One складе всього 275 примірників, кожен з яких коштує від трьох мільйонів доларів. Всі гіперкари були розпродані ще за рік до прем’єри, що відбулася в 2017 році.

Читайте також:  Audi підвищила потужність найбільш безкомпромісних R8

Спочатку передбачалося, що дрібносерійна збірка моделі почнеться в 2019 році, потім її відклали на 2021-й, А тепер і зовсім перенесли на 2022-й.

Гібридна силова установка Mercedes-AMG One включає 1,6-літровий бензиновий турбований V6, чотири електромотори, що живляться від літій-іонних батарей, і роботизовану восьмиступінчасту коробку передач.

Сумарна віддача п’яти агрегатів досягає 1000 кінських сил, що дозволяє гіперкару розвивати максимальну швидкість в 355 кілометрів на годину.

“Формульний” мотор гібрида і став причиною складнощів у підготовці серійної версії: для адаптації установки під сучасні екологічні стандарти інженерам довелося встановити фільтр твердих частинок, що спричинило перегляд всіх калібрувань. Обороти холостого ходу знизили з 5000 оборотів в хвилину до прийнятних 1200 оборотів.

Читайте також:  Сотні електрокарів Tesla були заблоковані через збій

Раніше цього року Mercedes-AMG One протестував пілот Формули-1 Льюїс Хемілтон. Він назвав модель “дорожнім автомобілем, про який мріє будь-який гонщик”, відзначив динаміку (“вистрілює, як куля”), в тому числі на електротязі, і похвалив комфорт.