Авто

Mitsubishi показала гібридний Outlander PHEV нового покоління

Outlander PHEV

Mitsubishi готується до прем’єри Outlander PHEV четвертої генерації, наміченої на 28 жовтня. Щоб підігріти інтерес до гібридної версії, яка дебютує на вісім місяців пізніше звичайного кросовера, компанія розсекретила її екстер’єр і салон, залишивши в таємниці технічні характеристики.

Втім, значних відмінностей від бензинового варіанту не видно: зовні PHEV можна буде дізнатися хіба що по додатковому лючку зарядки, чорної даху і шильдикам на дверях.

Mitsubishi Outlander змінив покоління на початку 2021 року, і до цих пір паралельно з «четвертим» кросовером продається гібридний варіант третьої генерації. Це пояснюється тим, що на розробку нового Outlander PHEV виробнику знадобився додатковий час.

Читайте також:  Apple урізала функції камери найбільш доступного iPhone 13 Pro

Тепер же електрифікований Outlander готовий до прем’єри. Модель запропонують з 10 кольорами кузова на вибір, включаючи новий відтінок Black Diamond, і двоколірними колісними дисками розмірністю 20 дюймів, як у версії з ДВС.

Outlander PHEV

Салони двох варіантів ідентичні, якщо не брати до уваги злегка зміненого наповнення приладової панелі, на якій у гібрида відображається рівень заряду акумулятора. Що стосується відмінностей від PHEV-версією минулої генерації, то новинка отримала трирядний салон, недоступний для попередника, а також більш якісні матеріали обробки і сучасну електроніку.

Outlander PHEV

Подробиці про технічну “начинку” нового гібрида Mitsubishi поки не розкриває. Очікується, що він отримає нову, більш потужну силову установку і збільшену батарею, яка забезпечить більший запас ходу на електротязі.

Читайте також:  Перший електрокар Cadillac розкупили за 19 хвилин

Пізніше такий Outlander може обзавестися версією від спортивного підрозділу Ralliart: кросоверу пророкують більш «агресивну» зовнішність, підвищену продуктивність і навіть культову назву Evolution, зниклу разом з Lancer.

Джерело: Mitsubishi