Технології

Bloomberg: Apple уріже виробництво iPhone слідом за іншими брендами

iPhone 13 Pro

За даними аналітиків, керівництво компанії змушене піти на скорочення виробництва смартфонів у зв’язку з дефіцитом чіпів. Проблема торкнеться не тільки Apple — мікросхем, як стверджують галузеві експерти, не вистачає і іншим брендам електроніки.

Очікується, що через затяжний брак чіпів в 2021 році Apple випустить всього 80 мільйонів iPhone 13 — тобто на 10 мільйонів менше, ніж було заплановано компанією.

Проблеми з виробництвом компонентів, як повідомляють джерела Bloomberg, відчувають і Texas Instruments, і Broadcom — одні з ключових постачальників бренду.

Читайте також:  Xiaomi визнала, що поступається Apple

У свою чергу, Японська Sony планує вирішити проблему дефіциту чіпів більш радикально-компанія домовилася з TSMC про будівництво нового заводу на заході Японії. Обсяг інвестицій попередньо оцінюється в $ 7 мільярдів, при цьому половину суми повинна надати влада країни.

Унаслідок дефіциту кремнію, якщо вірити інсайдерській інформації, був перенесений і реліз смартфона Samsung Galaxy S21 FE, спочатку запланований на жовтень.

Брак комплектуючих змусив південнокорейську компанію відмовитися від осінньої презентації «фанатського» смартфона. За прогнозами аналітиків, поліпшення ситуації не передбачається і в 2022 році.