Технології

У нових iPhone 13 виявлений баг з зарядкою

iPhone 13 Pro

Перші власники нових iPhone 13-ї серії продовжують повідомляти про найрізноманітніші проблеми зі смартфонами. На цей раз мова йде про зарядці пристрою, а точніше, некоректної індикації цього процесу з боку системи.

Деякі користувачі повідомляють, що після зняття нових iPhone 13-ї серії з зарядки система продовжує показувати надходження заряду, на що вказує відповідна іконка акумулятора у верхньому правому куті. На фотографіях вище продемонстрований iPhone 13 Pro.

Читайте також:  Microsoft спростить ремонт своїх пристроїв на вимогу користувачів

iPhone 13 iPhone 13

У мережі вже засумнівалися в правдоподібності цих історій. Користувачі розсудили, що автори таких фотографій можуть використовувати бездротовий зовнішній акумулятор MagSafe Battery Pack, який кріпиться ззаду до смартфону, тому його просто не видно на знімку.

Також вони припустили, що на екран просто виведений скріншот моменту зарядки. Однак надходять і нові скарги власників свіжих iPhone: люди повідомляють про аналогічну проблему.

Немає даних, в якій версії iOS присутня ця проблема. Не виключено, що її вже встигла виправити Apple в одному з оновлень. Від самої компанії ніяких коментарів поки не надходило.