Авто

Renault Kadjar нового покоління сфотографували під час тестів

Renault Kadjar

Європейський кросовер Renault Kadjar готується до зміни покоління. У розпорядженні Motor1 виявилися шпигунські фотографії прототипу наступного Kadjar, причому не тільки екстер’єру, а й інтер’єру.

Новинці пророкують більш спортивний зовнішній вигляд, ту ж платформу, що і у нового Nissan Qashqai, а також двоекранну компоновку в салоні. Прем’єра моделі відбудеться в кінці 2021 року або на початку 2022-го, а у європейських дилерів Kadjar нового покоління з’явиться вже в першому кварталі наступного року.

Це не перші шпигунські фотографії моделі, проте шпигунам вперше вдалося заглянути в салон нового Kadjar. Там можна помітити два екрани: за кермом горизонтально розташована цифрова панель приладів, а праворуч від неї — вертикальний планшет мультимедійної системи. У Motor1 припускають, що таке компонування запропонують тільки для топових комплектацій моделі, а більш доступні версії будуть комплектуватися дисплеєм меншого розміру (імовірно, діагоналлю дев’ять дюймів).

Renault Kadjar

Фото: Motor1.com

Що стосується дизайну екстер’єру, то його зроблять більш спортивним з оглядкою на недавній Renault Megane E-Tech. Судячи зі свіжої порції знімків, у Kadjar з’явилася Нова світлодіодна оптика спереду і ззаду, а кузов виглядає більш незграбним, ніж у моделі актуального покоління.

Видання Autoexpress раніше повідомляло, що Kadjar можуть в майбутньому замінити електричним кросовером на платформі CMF-EV. За попередніми даними, електрокар буде комплектуватися батареєю ємністю 87 кіловат-годин, одного заряду якої вистачить на 500 кілометрів. У продаж така модель надійде не раніше 2023 року.

Renault Kadjar

Актуальний Renault Kadjar продається в Європі вже шість років і ділить платформу з дореформеним Nissan Qashqai. Останній пережив зміну генерації на початку 2021 рік і переїхав на архітектуру CMF-C. Вона ж ляже в основу наступного Kadjar.

Джерело: Motor1.com