Статті

Роторна паркувальна система як засіб залучення клієнтів відвідати розважальні центри

ТРЦ

Торгово-розважальні центри (ТРЦ) є найбільш затребуваним місцем шопінгу та відпочинку городян в сучасних мегаполісах. Високий темп життя, багатозадачність і гострий дефіцит часу на повноцінний відпочинок, реалізацію своїх особистих цілей і цілей наших сімей привели до того, що ми стали дуже цінувати місця, де ми можемо одночасно купити продукти, придбати необхідні речі, одяг, і при цьому розважитися. Девелопери зрозуміли це досить давно і успішно реалізували запит населення на створення комфортного простору, де люди могли б розважитися і придбати все необхідне для дому.

Локації ТРЦ девелопери вибирають з урахуванням ряду критеріїв, які забезпечують зручне розташування, хороші транспортні розв’язки, близькість необхідних комунікацій та інших важливих нюансів, завдяки яким реалізація проекту була б успішною, а прибуток з одного квадратного метра торгових площ – максимальної. Важливим аспектом, що безпосередньо впливають на відвідуваність ТРЦ, (а значить – на прибуток) є наявність в достатній кількості паркувальних місць. Здорово, коли є просторі майданчики для будівництва ТРЦ, максимально відповідають заданим критеріям і забезпечені необхідною кількістю паркувальних місць. Однак, з цим не завжди щастить. Адже великі міста безперервно ростуть, а деякі з них настільки динамічно, що підшукати гідну майданчик під проект розвитку ТРЦ з кожним роком стає все проблематичніше.

Деякі торгово-розважальні центри, які на етапі проектування і перших років своєї роботи не відчували труднощів з організацією паркувальних місць, у міру забудови району висотками і, відповідно, збільшеним потоком відвідувачів стикаються з проблематикою нестачі місць для паркування автомобілів. Такий стан справ поступово призводить до втрат прибутку ТРЦ, оскільки відвідувачі, відчуваючи дискомфорт від пошуку або очікування паркувального місця, змінюють місце для шопінгу і розваг, мігруючи в ті ТРЦ, де немає проблем з паркуванням. На щастя, сьогодні існують ефективні рішення для випадків, коли на обмеженому просторі необхідно збільшити кількість паркувальних місць – це багаторівневі автоматизовані паркувальні системи. Варіацій таких систем існує нескінченна безліч, проте основні типи рішень наступні:

pazzl-proekt

  • Зовсім двостоякові системи -для зберігання на одному паркувальному місці двох автомобілів;
  • Пазловие системи для багаторівневого зберігання транспортних засобів;
  • Роторні системи – для зберігання транспорту на дуже обмеженій території.

Кожен з цих типів систем паркування автомобілів ефективний для тих чи інших унікальних умов. Однак роторні парковки для дуже обмежених умов паркування є достатньо ергономічними і ефективними, оскільки дозволяють зберігати до 22 автомобілів на ділянці, по площі відповідного всього 3-м автомобілів.

Така парковка є вертикально змонтовану конструкцію за типом колеса огляду, де замість кабін розташовуються платформи з припаркованими на них транспортними засобами. Обертання платформ здійснюється за допомогою електроприводу і ланцюгової передачі, а швидкість видачі авто – до 3-х хвилин. Монтується така автопарковочная система за 4-5 днів, а служить 35 і більше років. Передові країни, де простір в мегаполісах давно є дефіцитним і використовується максимально ефективно, давно використовують подібні рішення. В Україні роторні, пазловие, залежні та інші види систем проектує, поставляє, монтує і обслуговує компанія Smart Parking. Завдяки власним конструкторському відділу і професійної технічної службі, компанія успішно і «під ключ» реалізує як стандартні рішення, так і унікальні – розробляються під специфіку конкретного об’єкта (системи парковок похилого типу, поворотні столи, автомобільні ліфти і т.п.).

Представництва Smart Parking з регіональними складами, сервісною службою та ремонтними майстернями знаходяться в містах: Київ, Львів, Одеса та Дніпро. Однак компанія поставляє, монтує та обслуговує системи у всіх регіонах України.

Звертайтеся в Smart Parking з питання проектування, постачання, монтажу та подальшого технічного обслуговування роторних (і не тільки) паркувальних систем!

Компанія допоможе якісно і «під ключ» вирішити задачу по збільшенню

автопарковочних місць для вашого об’єкта!

*На правах реклами