Політика

Таїланд змінив правила в’їзду в країну

Таїланд

У країні вирішили послабити карантинні обмеження для вакцинованих від коронавірусної інфекції туристів.

Влада Таїланду вирішила спростити правила в’їзду в країну для вакцинованих туристів з країн з низьким рівнем ризику поширення COVID-19. Про це в понеділок, 11 жовтня, заявив у телевиступі тайський прем’єр-міністр Прают Чан-Оча, повідомляє Reuters.

За його словами, починаючи з 1 листопада, для щеплених громадян як мінімум 10 країн скасують обов’язковий карантин. Відомо, що в їх число ввійдуть Великобританія, Сінгапур, Німеччина, Китай і США. Водночас Прают Чан-Оча зазначив, що з часом список може бути розширений.

Читайте також:  Глава СБУ назвав осінні виклики і загрози Україні

“Я знаю, що це рішення пов’язане з певним ризиком. Майже напевно, коли ми послабимо ці обмеження, то побачимо тимчасове зростання числа серйозних випадків захворювання”, – сказав Чан-Оча.

Він нагадав про руйнівний удар, який епідемія завдала по економіці Таїланду.

“Я не думаю, що мільйони людей, залежних від доходів, які вони отримують від сфер туризму, відпочинку та розваг, можуть дозволити новий удар у вигляді другого втраченого новорічного періоду”, – сказав прем’єр, додавши, що, якщо в Таїланді зафіксують штам вірусу Дельта, уряд готовий повернути жорсткі обмеження.

Як повідомляє влада країни, в минулому році через пандемію доходи від туризму впали на 82%. Таїланд втратив приблизно $ 50 млрд.

Читайте також:  Зеленський вперше прокоментував розслідування про офшори

Цього року місцева влада очікує лише 100 тис. іноземних мандрівників, коли як до пандемії країна приймала їх 40 млн. щорічно.

Крім цього, в Таїланді планують знову дозволити продаж алкоголю в ресторанах і відкрити розважальні заклади до 1 грудня.

У країні визнаються тільки вакцини, схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров’я: CoronaVac, AstraZeneca, Pfizer, Moderna і Johnson & Johnson.