Суспільство

Поліція заплатила мільйон гривень за опитування про рівень довіри до себе

Поліція

Ціна угоди виявилася більш ніж удвічі нижчою за очікувану

Нацполіція 11 листопада заплатила ТОВ «Центр стратегічного розвитку територій» за послуги з опитуванням громадськості щодо довіри до самої себе 988 тис. грн, повідомляють «Наші гроші» з посиланням на дані системи «Prozorro».

До 18 жовтня фірма повинна була розробити програму, методологію і маршрут опитування, скласти, протестувати і надрукувати анкети, провести 15 тис. особистих інтерв’ю повнолітніх осіб в обласних центрах і Києві. Результатом стали проміжний підсумковий аналітичний звіт по містах і узагальнений звіт.

Читайте також:  В Україні поновили карантинні зони

Анкета включала 79 питань. Дослідження не охоплювало окупованих територій, а також території медустанов, військових частин і кримінально-виконавчих установ. Ціна угоди виявилася більш ніж удвічі нижчою від очікуваної вартості в 2,24 млн грн.

Більш дорогими конкурентами при дуже активних торгах стали такі організації:

  • ВГО “Передові правові ініціативи”.
  • ТОВ “орсервіс ЮА Сейлз”.
  • ТОВ «Соціологічна агенція “Фама”».
  • ГО «Центр “Соціальний моніторинг”».
  • ДВНЗ “Університет банківської справи”.
  • ТОВ “ІНФО сапієнс”.

Засновниками “Центру стратегічного розвитку територій” з Мелітополя є Сергій Левченко, Олексій Фокарді, Іван Жокін, Андрій Лось та Андрій Орлов. Фірма заснувала ОС “Асоціація малого та середнього бізнесу України” спільно з ТОВ “ССК-Інжиніринг” Левченко, Фокарді, Жокіна, а також Ігоря Кастіна, Володимира Корнієнка та Катерини Боровикової.

Читайте також:  Найуспішніша дівчина-стример заробила $ 550 тисяч за 2020 рік

Джерело: UBR