Технології

Всі характеристики Google Pixel 6 випадково опубліковані до презентації

Google Pixel 6

За кілька днів до анонсу на сайті одного з англійських ритейлерів були опубліковані промоматеріали Google Pixel 6 і Pixel 6 Pro.

Інформація була швидко видалена, проте її вже встиг отримати авторитетний Інсайдер Еван Бласс. Завдяки його посту в Twitter про пристрої стало відомо все, включаючи список функцій їх камер.

Згідно з джерелом, крім мобільної платформи Tensor, новинки отримають фірмові процесори обробки зображення, а також чіпи безпеки Titan M2. Заодно стало відомо, що Google забезпечить флагманські моделі підтримкою оновлень безпеки протягом п’яти років з моменту виходу.

Читайте також:  Смарт-годинник Redmi Watch 2 на першому офіційному зображенні

Окремі блоки рекламних буклетів присвячені 50-мегапіксельній основній камері гаджетів. Стверджується, що її світлочутливість на 150% вище, ніж у сенсора Pixel 5. Однією з фішок нових пікселів стане функція “Магічний ластик”, за допомогою якої можна видаляти небажані об’єкти зі знімків.

На сторінці, присвяченій Pixel 6 Pro, також зазначено, що на додаток до двох ширококутних модулів (50 і 12 Мп), смартфон буде оснащений 48-мегапіксельним сенсором з телеоб’єктивом. Він забезпечить чотириразове оптичне збільшення, а також гібридний зум з коефіцієнтом 20x.

Кут огляду фронтальної камери новинок складе 94°. Обидві вони отримають функції адаптованого і екстремального енергоспоживання-Середня автономність пристроїв при стандартному режимі експлуатації складе два дні. Всього за 30 хвилин Pixel 6 Pro, згідно промоматеріалам, можна зарядити з 0% до 50%. Згадки ємності встановлених в новинках батарей немає. За даними інсайдерів, вона складе 4614 і 5000 мАг для Pixel 6 і 6 Pro відповідно.

Читайте також:  Слух: OLED-дисплеї нових iPad додадуть в яскравості і «живучості»

Обидва смартфони будуть захищені за стандартом IP68 і обладнані захисним склом Gorilla Glass Victus. LPO-дисплеї гаджетів отримають адаптивну частоту оновлення в діапазоні від 10 до 120 Гц в залежності від динаміки відображуваного контенту. У числі інших особливостей Pixel 6 і Pixel 6 Pro відзначаються підтримка швидкої бездротової зарядки (21 і 23 Вт відповідно), а також наявність функції оффлайн-перекладу.

Презентація флагманів Google відбудеться 19 жовтня. На заході будуть розкриті і офіційні ціни новинок.