Авто

BMW обіцяє приробити величезні «ніздрі» і на інші моделі марки

iX © BMW

Компактвен BMW 2-Series Active Tourer зі зміною покоління теж обзавівся величезними «ніздрями» в стилі інших моделей марки, і, як розповів віце-президент по дизайну BMW Group Адріан ван Хойдонк, це тенденція буде продовжуватися.

Дизайнер зазначив, що цей стилістичний прийом необхідний для того, щоб баварські автомобілі були миттєво впізнаваними в дзеркалі заднього виду. Більш того, “ніздрі” будуть збільшуватися не тільки у висоту, але і в ширину.

Читайте також:  Глава Lancia підтвердив повернення культової Delta

Як пояснив Адріан ван Хойдонк в інтерв’ю виданню BMW Blog, компанія хоче, щоб її автомобілі були миттєво впізнаваними, а прийом з гратами радіатора відмінно для цього підходить. “Ми хочемо, щоб BMW могли дізнатись у дзеркалі заднього виду”, – сказав ван Хойдонк, додавши, що люди повинні вміти вивчати і модель, крім того, що це “просто ще один BMW”.

Тому “ніздрі” будуть рости у висоту і ширину — в залежності від конкретної моделі і її характеру, додав стиліст, зазначивши також, що це торкнеться «майже всіх» моделей. Про подальші перспективи дизайну BMW Ван Хойдонк міркувати не став.

Читайте також:  Представлений новий Subaru WRX

Головний дизайнер BMW Домагой Дукеч раніше вже виправдовувався за гігантські решітки радіатора і заявляв, що йому доводилося чути негативні відгуки про зовнішність сучасних баварських моделей, проте перед стилістом і не стояло завдання «догодити всьому світу».

За словами Дукеча, неможливо створити дизайн, який сподобається всім. «В першу чергу, ми повинні порадувати своїх клієнтів”, – вказав стиліст. Дукеч також додав, що BMW як “прогресивний і новаторський бренд «буде випускати автомобілі з «яскравими відмінними рисами, не властивими іншим машинам».