Авто

Дефіцит мікрочіпів вдарив по автовиробникам сильніше, ніж пандемія коронавірусу

Авто

Втрати деяких автовиробників через глобальний дефіцит мікрочіпів виявилися більше, ніж від пандемії коронавірусу. Про це повідомляє італійська організація FIM-CISL, наводячи в приклад концерн Stellantis, в який входять Fiat, Chrysler, Peugeot, Citroen та інші марки.

Заводи концерну вже йшли в простій, і, за прогнозами профспілки, до кінця 2021 року будуть зупинені ще не раз, в результаті чого Stellantis випустить на 1,4 мільйона автомобілів менше, ніж було заплановано.

Читайте також:  Збірка Ford Mustang припинена через НП

Згідно з фінансовим звітом Stellantis за перший квартал 2021 року, концерн виробив на 11 відсотків менше автомобілів, ніж планував. Профспілка FIM-CISL у свою чергу уточнює, що результат трьох кварталів поточного року тільки в Італії склав 319 тисяч машин, і через брак електронних компонентів в 2021 році концерн випустить менше автомобілів, ніж в «коронавірусному» 2020 році.

“Недовипук машин через брак комплектуючих в 2021 році буде куди істотніше, ніж через припинення виробництва в 2020 році на тлі пандемії”, – цитує представника організації Automotive News.

Тижнем раніше Stellantis закрив до кінця року підприємство Opel в німецькому Айзенасі, де збирали кросовер Grandland X. Цю ж модель виробляють на заводі у французькому Сошо, так що поставки машин не припиняться, — однак термін очікування може істотно збільшитися.

Читайте також:  Розкрито подробиці про перспективні «емках» BMW

Протягом літа простоювали кілька підприємств концерну у Франції та США. Найбільший італійський завод концерну, Melfi, в жовтні працюватиме всього шість днів. При цьому однією з небагатьох складальних майданчиків Stellantis, яка в найменшій мірі постраждала через брак деталей, став завод в Турині, де випускають електричний Fiat 500.

Перебої з поставками мікрочіпів відбилися на роботі всіх великих автовиробників. Глобальний дефіцит електронних компонентів став наслідком пандемії.

Причин відразу кілька: По-перше, порушення ланцюжка поставок через локдаун, по-друге, перерозподіл замовлень на процесори (зростання попиту на комп’ютери, смартфони, ігрові приставки і побутову техніку на тлі падіння продажів автомобілів), за яким послідувало швидке відновлення авторинку, так що виробники мікрочіпів виявилися не в змозі покрити збільшений попит.

Читайте також:  Mercedes-Benz змінив систему повного приводу на базових GLE

Ситуацію посилила жовтнева пожежа на фабриці японської фірми Asahi Kasei Microdevices Corp, через яку зірвалися вже заплановані поставки, і закриття заводу STMicroelectronics в Малайзії.