Технології

Розумний говорить холодильник Amazon зможе сам замовити продукти

Холодильник

Інсайдери повідомляють, що вже два роки Amazon розробляє холодильник, який зможе сам замовляти продукти по інтернету. Всередині буде задіяна система, аналогічна вже існуючій Just Walk Out.

Прототип майбутнього холодильника можна зустріти в Amazon Go. У мережі магазинів покупці кладуть у візок товари, а пристрій на базі технології Just Walk Out саме сканує і пробиває товари.

Це прискорює процес покупки, дозволяє відмовитися від зайвих співробітників і навіть терміналів оплати. Відомо, що розумний холодильник навчиться стежити за звичками свого власника і відстежувати продукти всередині себе.

Читайте також:  Преміум-функція YouTube Music стане безкоштовною

Як тільки щось почне закінчуватися або буде закінчуватися термін придатності, пристрій подасть сигнал, а після зможе самостійно замовити все це в магазині.

Очікується, що холодильник дасть поштовх продуктовому підрозділу Amazon: сумнівно, щоб компанія погодилася дозволити користувачам замовляти продукти з торгових точок конкурентів.

Управляти пристроєм буде голосовий помічник Alexa, а загальні витрати на проект вже склали $50 мільйонів. Точних даних про те, коли розумний холодильник надійде в продаж, поки немає, але той факт, що він не буде дешевим, не викликає ніяких сумнівів.