Технології

Розумний вентилятор зібрав на Kickstarter $ 1,5 мільйона

Haxson

Haxson являє собою комбінацію вентилятора, очищувача повітря і нічника з можливістю програвання музики. Незважаючи на те що до кінця збору коштів залишилося більше 40 днів, розробники вже отримали замовлень на $1,5 мільйона.

Пристрій оснащений системою триступеневої фільтрації і підтримує 20 функцій, що дозволяють не тільки охолодити, але і очистити повітря в будь-якому приміщенні.

Haxson майже не видає шуму, тому його можна включати під час сну, що стало можливо завдяки двом двигунам, при цьому на повітрозабірник і очищувач відводиться по одному вентилятору.

Читайте також:  Названо ключові характеристики флагманської відеокарти Intel Arc

Крім звичайної вентиляції доступний нагрів, здійснюваний вбудованою керамічною пластиною. Технологія не вимагає багато енергії, забезпечуючи високу продуктивність і ефективність.

Початкова мета в $15 000 була багаторазово перевищена. Поставки почнуться в травні 2022 року, а вартість пристрою стартує з $199. Неясно, чи зможуть розробники зробити таку велику кількість вентиляторів за короткий термін.

“Завдяки розширеній повітряній камері функція вентилятора дозволяє повністю забути про теплові хвилі. Направляйте його вертикально або горизонтально, щоб отримати ідеальний кут. Роздільні кліматичні зони дозволяють легко насолоджуватися власною температурою вночі і залишатися в обіймах з тими, кого ви любите”, – розповідають розробники.