Авто

Ford вже готує рестайлінг позашляховика Bronco

Bronco

Американська компанія Ford прискорила графік планових оновлень і вже зайнялася розробкою рестайлінгової модифікації відродженого позашляховика Bronco.

Оновлена модель буде показана в 2024 році, але обсяг доопрацювань або їх подробиці поки невідомі. Виробництво Бронко стартувало в середині літа поточного року із затримкою на кілька місяців через перебої в поставках комплектуючих.

Укупі з ажіотажним попитом це призвело до того, що клієнти, які замовили автомобіль влітку, отримають його тільки в 2022 році.

Читайте також:  Стало відомо, на яких ринках не з'являться нові Logan і Sandero

Як повідомляє видання Ford Authority з посиланням на власні джерела в компанії Ford, робота над рестайлінгом Бронко вже почалася. Навряд чи зовнішність автомобіля радикально зміниться – слід швидше очікувати еволюційного розвитку дизайну і модернізації силового агрегату.

Головним завданням Ford в даний час є запуск в серію екстремального Bronco Raptor, який надійде в продаж в першій половині 2022 року.

Передбачалося, що “заряджений” Bronco можуть назвати Warthog, проте американський автовиробник все-таки зробив вибір на користь традиційної назви Raptor, яке вже використовується для пікапа F-150.

Bronco Raptor буде відрізнятися від стандартної модифікації позашляховика дизайном, переналаштованої підвіскою, збільшеним дорожнім просвітом і «позашляховими» шинами.

Читайте також:  Apple навчить iPhone управляти клімат-контролем і сидіннями в автомобілях

“Хижак”, зокрема, отримає масивну решітку радіатора з великим написом Ford, тоді як у стандартного позашляховика на цьому місці знаходиться назва моделі, а також масивні розширювачі колісних арок.

Під капотом Raptor виявиться або 3,0-літровий мотор V6 з бітурбонаддувом від Explorer ST потужністю 400 кінських сил, або 3,5-літровий V6 з бітурбонаддувом від F-150 Raptor потужністю 450 сил.