Економіка

На утримання Слуги народу йде 350 млн у рік

Слуга народу

Голова партії Корнієнко розповів про фінансування політсили з бюджету і роботу її апарату.

Слуга народу витрачає близько 345 мільйонів гривень бюджетних коштів на утримання партії. Про це повідомив глава політсили Олександр Корнієнко в інтерв’ю LB.ua.

“Ми мало внесків зараз беремо. Коли вони величезні, людям неможливо це пояснити. За п’ять років витратили мільярд держкоштів. Людям треба показати, що це було”, – зазначив він.

Політик зазначив, що система партійних внесків в Україні не працює.

Читайте також:  Україна рекордно збільшила імпорт газу

“У нас всі вважають, що партію спонсорує олігарх. Люди і навіть місцеві депутати з подивом дізнаються, що це державне фінансування. Приїжджають до Києва і кажуть: “А що це у вас Парковий олігарх зробив? А ми їм – відкрийте звіт НАЗК. У людей немає культури. У нас же не розповідають у школі, що таке НАЗК і як воно працює”, – говорить Корнієнко.

Він також розповів, що в апараті партії працюють 80 осіб.

“Апарат великий, людей 80. Але чверть – 20 з них – це фінансові контролери, які контролюють фінанси партії по всій Україні, у нас 24 юрособи. Тому що інакше ми не зможемо витримувати жорсткі вимоги НАЗК і у нас заберуть держфінансування. 30 осіб – це журналісти. Безпосередньо партбудівництвом займаються 10-15 осіб. Вони їздять, проводять, збирають, дають фідбек тощо. Це все управлінці, не депутати”, – пояснив глава партії.