Політика

Потрібно домовлятися з Росією щодо газу – Стефанишина

Ольга Стефанишина

Нинішні домовленості щодо газу базуються на європейських нормах і таким же повинен бути новий контракт з Росією, зазначила Ольга Стефанишина.

Україна має достатні запаси газу для нормального опалювального періоду. З Росією треба буде обговорювати наступний контракт на поставки газу, але на основі європейських правил.

Про це заявила віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанишина, повідомляє Радіо Свобода в неділю, 10 жовтня.

“Ми нормально пройдемо осінньо-зимовий період. Ми як європейська країна, яка працює за європейськими нормами, маємо достатні запаси газу в наших сховищах”, – запевнила Стефанишина.

Щодо необхідності проведення переговорів з Росією щодо газу, вона зазначила, що нинішні домовленості базуються на європейських нормах і таким же повинен бути новий контракт.

“Навіть чинна угода з Російською Федерацією базується на європейських нормах. Тому нам обов’язково необхідно буде домовлятися, тому що нам потрібно говорити про наступний контракт, збереження транзиту газу, але виключно на основі європейських правил”, – резюмувала віце-прем’єр.