Технології

Слух: перший iPhone з гнучким екраном отримає унікальну конструкцію

Iphone

Добірку чуток про розробку складного iPhone поповнили інсайдери з Китаю, які повідомили свіжі подробиці про конструкцію майбутньої новинки. Судячи з патентної документації бренду, перший пристрій Apple з гнучким дисплеєм буде помітно відрізнятися від існуючих рішень інших виробників.

Нещодавно в мережі з’явилися технічні ескізи конфігурації ще не анонсованого пристрою американської компанії. Згідно з джерелом, мова не про повністю згинається дисплеї, а про своєрідний слайдер з гнучкою матрицею, яка витягується з корпусу, збільшуючи при необхідності діагональ екрану.

Читайте також:  Google оштрафували за блокування модифікованих версій Android

Apple

Інсайдери повідомляють, що Apple вже запатентувала фірмову технологію, і продовжує її оптимізацію, що може свідчити про активну підготовку гаджета до виробництва. Документ також описує роботу інтерфейсу смартфона, який адаптується до показу різного контенту в залежності від поточного розміру дисплея.

Apple

Раніше галузевий аналітик Мін-Чі Куо опублікував прогноз, згідно з яким компанія випустить складаний iPhone з 8-дюймовим гнучким OLED-екраном в 2023 році. На його думку, з часом саме Apple стане найбільшим гравцем на ринку складних пристроїв.