Технології

Експерти DxOMark оцінили фронтальну камеру Apple iPhone 13

Apple iPhone 13

Поряд з основною камерою фахівці DxOMark протестували можливості зйомки селфі-модуля iPhone 13. Отримані результати базової версії лінійки в лабораторії порівняли з iPhone 13 Pro.

Враховуючи, що характеристики фронтальних камер обох пристроїв ідентичні, як і модель процесора, фотографії та відео мало відрізняються за якістю.

На знімках експерти відзначають точну експозицію на обличчі і відмінну глибину різкості, а також високу деталізацію в приміщенні і на відкритому повітрі. Ще одним плюсом на фотографіях, зроблених на селфі-камеру iPhone 13, стала точна оцінка глибини.

Читайте також:  Названа ємність акумуляторів нових флагманів Samsung Galaxy

Apple iPhone 13

Зліва направо: Apple iPhone 13 і Apple iPhone 13 Pro

При цьому використання спалаху погіршує експозицію об’єкта на фото. До інших мінусів камери в DxOMark віднесли присутність шумів як на знімках, так і при перегляді роликів. Також ролики демонструють залишковий рух при ходьбі і низьку деталізацію у відео при слабкому освітленні.

Apple iPhone 13

За підсумками тестування фронтальна камера iPhone 13, аналогічно старшій моделі iPhone 13 Pro, набрала 99 балів для Селфі. Така оцінка дозволила новинці зайняти 17-е місце в загальному рейтингу і 2-е серед смартфонів преміум-класу.