Технології

Блогер про iPhone 13 Pro Max: складно зламати, ще складніше полагодити [ВІДЕО]

iPhone 13 Pro Max

Після перевірки флагмана Apple на міцність “Руйнівник смартфонів” Зак Нельсон взявся оцінити його ремонтопридатність. Для цього техноблогер повністю розібрав апарат, вивчивши деталі його внутрішньої конструкції, і попутно розламавши на частини один з його ключових компонентів.

Як виявилося, гаджет може похвалитися неабиякою живучістю навіть при кустарному розбиранні — але з рядом застережень.

На думку автора ролика, компанія значно ускладнює можливість ремонту фірмових пристроїв відразу декількома способами. Крім використання десятків гвинтів з різними шліцами, апарат “захищений” від самостійної заміни ключових елементів на програмному рівні, що вже підтверджувалося на практиці.

Читайте також:  Стали відомі ціни і специфікації нових смарт-телевізорів Acer

Єдиним компонентом, який легко замінити, Нельсон жартома назвав клейку стрічку для фіксації АКБ.

Незважаючи на складність розбирання, блогер зазначив, що дисплей пристрою навіть після не дуже акуратного демонтажу продовжив працювати, не отримавши пошкоджень. Знову зібраний “на коліні” апарат без проблем включився і продовжив працювати. Завидною “живучістю” відзначилася і основна камера. Вона зберегла функціональність навіть після передбаченого конструкцією відділення лінзи від сенсора.

Підводячи підсумки ролика, Нельсон зазначив, що пристроям Apple не завадила б можливість «вільного» ремонту і заміни компонентів — це, за його словами, більше відповідало б «зеленій» політиці компанії.