Технології

Google виділяє $ 1 млн в якості нагороди за поліпшення безпеки Linux

Google Linux

Компанія Google починає надавати фінансову підтримку програмі Secure Open Source (SOS) Rewards. Кожному, хто сприятиме підвищенню безпеки вихідного ПЗ на базі Linux, обіцяно хорошу винагороду.

Не так давно Google взяла на себе зобов’язання щодо підвищення кібербезпеки. В рамках цієї програми було виділено 100 мільйонів різним фондам, що розробляють ПЗ з відкритим вихідним кодом.

Як стало відомо, в число обраних потрапила і програма SOS Rewards. Google виділила мільйон доларів: ці гроші зможуть отримати розробники, що підвищують безпеку проектів з відкритим вихідним кодом.

Читайте також:  Telegram і Signal стали набагато популярнішими завдяки збою Facebook

В якості винагороди будуть виплачуватися суми від $505 до $10 000 і більше. Все залежить від значущості проекту з точки зору впровадження тих чи інших поліпшень безпеки.

Програму SOS Rewards не слід плутати з існуючими ініціативами виявлення тих чи інших вразливостей. Вони мають схожість, але перша пов’язана з новими поліпшеннями відкритого вихідного коду і проводиться силами Linux Foundation.

До оціночної комісії увійдуть представники групи безпеки з відкритим вихідним кодом Google (GOSST) і Linux Foundation. У майбутньому число учасників може бути розширено за рахунок інших зацікавлених сторін.