Авто

Ford Bronco відкликають через безглузду помилку співробітника

Ford Bronco

Компанія Ford оголосила про перший в історії відкликання нового позашляховика Bronco. Відкликна кампанія торкнеться 553 автомобіля, у яких виявили дефект подушок безпеки з боку пасажира. Виявилося, що один з робітників допустив помилку при складанні подушок, в результаті чого механізм може спрацювати передчасно. Власникам несправних позашляховиків безкоштовно замінять пасажирські подушки безпеки.

Відкликна кампанія торкнеться 553 позашляховика Bronco, що зійшли з конвеєрів в період з 18 липня по 17 серпня 2021 року. Постачальник подушок безпеки, компанія Joyson, під час випробувань нової партії виявила зразок, який спрацьовує перед активацією мікрогазогенератора.

Читайте також:  Три гібрида і коротка колісна база: Kia показала новий Sportage для Європи

Подальші дослідження показали, що передчасне розкриття відбувається тільки у подушок, складених одним з шести робітників. Фахівці Ford відшукали цю людину, якою виявився новий співробітник, який влаштувався на цю посаду в кінці червня нинішнього року.

Провівши необхідні тести, експерти оцінили наслідки передчасного відкриття подушок безпеки і прийняли рішення почати відкликну кампанію. При цьому в компанії підкреслили, що не мають інформації про травми, пов’язані з цією проблемою. Компанія Joyson, зі свого боку, розробила нові методи контролю, які дозволять уникнути подібної ситуації в майбутньому.

Власників несправних Bronco сповістять про відкликання з 15 листопада. У сервісних центрах фахівці безкоштовно проведуть заміну водійських подушок безпеки. Крім того, дилерські центри не зможуть продавати наявні на складі позашляховики з несправними подушками безпеки до тих пір, поки фахівці не замінять їх.

Читайте також:  Tesla Model 3 не може вийти на ринок Індії через низький кліренс

На початку жовтня глава компанії Jeep Джим Моррісон висміяв Ford Bronco через проблеми з якістю виготовлення даху. За повідомленнями покупців, зовнішня поверхня даху покривається візерунками, а внутрішня обшивка обрізана сильніше, ніж потрібно.

Джерело: Autoevolution.com