Авто

Genesis очолив рейтинг найбільш високотехнологічних автомобільних марок

Genesis GV70

Експерти американського агентства J. D. Power опублікували черговий щорічний рейтинг технологічних інновацій в нових автомобілях. У новому дослідженні вони з’ясували, які автомобільні бренди в 2021 році могли похвалитися найбільшою кількістю технологій і наскільки вони припали до смаку споживачам.

Для цього розроблений Індекс TXI (Tech Experience Index), який враховує кількість «фішок» і задоволеність власників їх роботою.

У J. D. Power відзначають, що незважаючи на стрімкий розвиток технологій, далеко не всі з них приносять відчутну користь, зате істотно збільшують вартість автомобіля.

Дослідження показує, що в перші три місяці володіння майже половина споживачів користується в кращому випадку лише третьою частиною від наявних в автомобілі високотехнологічних опцій.

У 2021 році рейтинг TXI очолила Південнокорейська марка Genesis з 634 балами, причому як в загальному заліку, так і серед преміальних брендів. На другому місці-Cadillac (551 бал), потім йде торішній лідер Volvo (550), BMW (545) і Mercedes-Benz (523).

Самим високотехнологічним автомобільним брендом в масовому сегменті став Hyundai з 519 балами. За ним слідують Kia (510 балів), Nissan (502), Subaru (499) і GMC (498).

Найвищий бал виявився у Tesla( 668 балів), але виробник електрокарів знову не потрапив в підсумковий залік через невідповідність критеріям дослідження – компанія як і раніше забороняє J. D. Power опитувати своїх клієнтів в 15 штатах.

Рейтинг був складений на основі опитування 110 827 власників нових автомобілів 2021 року випуску з лютого по липень поточного року на території США.