Авто

Jaguar Land Rover передумал судиться с Volkswagen из-за внедорожной системы

Land Rover Defender

Компанія Jaguar Land Rover врегулювала патентний спір з німецьким концерном Volkswagen, який почався в минулому році і полягав у тому, що на кросоверах Porsche, Lamborghini, Volkswagen і Audi застосовується система вибору позашляхових режимів водіння, яка нібито аналогічна фірмовій системі британців Terrain Response.

Через це JLR вимагала заборонити продаж в США таких моделей, як Porsche Cayenne, Lamborghini Urus, Volkswagen Tiguan і декількох позашляховиків Audi.

Як повідомляє видання Automotive News, За тиждень до призначеної дати початку судового розгляду Jaguar Land Rover і VW Group все-таки зуміли домовитися.

Читайте також:  Для Chevrolet Corvette готують нову версію: перша фотографія

Подробиці угоди сторони не розкривають, але відомо, що британці відкликали свій позов. На думку експертів, JLR могла б отримувати по 200 мільйонів доларів на рік від Volkswagen, якби суд підтвердив порушення патентних прав.

Jaguar Land Rover стверджував, що VW Group запозичив для використання в своїх кросоверах ідею системи, яка дозволяє за допомогою селектора у вигляді шайби вибирати один з декількох режимів водіння на бездоріжжі і міняти тим самим алгоритми роботи силового агрегату, трансмісії і підвіски.

Британці вважають, що подібна система повністю аналогічна їх Terrain Response, яку в JLR називають відмітною ознакою своїх автомобілів. Система дозволяє водієві вибирати наступні режими “Звичайний”, “Трава/гравій/сніг” , “Бруд і вибоїни” або “Пісок”, причому вона використовується не тільки на Land Rover, але і на декількох моделях Jaguar.

Читайте також:  Черга на новий Land Cruiser розтягнулася більш ніж на чотири роки

Раніше Jaguar Land Rover вже подав до суду на компанію Bentley за використання в кросовері Bentayga аналогічної системи під назвою Driver Dynamics. Поки сторонам не вдалося прийти до мирової угоди і в лютому їх чекає суд.