Технології

YouTube скасувала випуск щорічного дайджесту Rewind

Youtube Rewind

У 2020-му сервіс не випустив традиційне відео YouTube Rewind, присвячене підсумкам року, що минає. Тоді Google заявили, що причиною такого рішення стала пандемія — але як з’ясувалося, YouTube повністю припиняє випуск відео в подібному форматі.

У компанії офіційно заявили, що робота над проектом Rewind припиняється. На думку YouTube, коротке відео більше не здатне охопити весь масштаб спільноти, яка створює контент для платформи.

Читайте також:  Слух: Google Pixel 6 буде набагато дешевшим, ніж очікувалося

Представники майданчика відзначили, огляди важливих подій можуть знімати самі блогери – і привели в приклад таких авторів, як MrBeast, elrubiusOMG і Slay Points.

Цікаво, що починаючи з 2018 року ролики YouTube Rewind набирали рекордну кількість дизлайків. Відео Rewind 2018 отримало всього лише 3 мільйони лайків при 19 мільйонах «пальців вниз». Через рік оцінки з боку користувачів виявилися не настільки критичними, але також не на користь творців: 3,4 і 9,5 мільйона відповідно.

У той же час компанія продовжить складати списки найбільш популярних відеороликів. В кінці року також очікується глобальний інтерактивний захід, але будь-яких подробиць про нього поки немає.

Читайте також:  Google Chrome буде краще виглядати на Windows 11

Джерело: 9to5Google