Технології

Microsoft спростить ремонт своїх пристроїв на вимогу користувачів

Microsoft

Компанія може стати першим брендом, який навмисно спростить конструкцію своїх гаджетів для поліпшення їх ремонтопридатності. Нова політика компанії в перспективі дасть користувачам можливість самостійного ремонту і скоротить кількість електронних відходів.

На такий крок, за даними мережевих джерел, компанія піде під тиском з боку інвесторів. Раніше некомерційна організація As You Show подала в Комісію з цінних паперів і бірж заяву акціонерів з проханням вивчити питання екологічності та інших переваг самостійного ремонту техніки.

В результаті Microsoft заявила, що готова найняти незалежного консультанта, який посприяє скороченню електронних доходів за рахунок перепроектування пристроїв таким чином, щоб користувачі могли виконати самостійний ремонт.

Читайте також:  Apple випустила детальний розбір нових iPhone 13 [ВІДЕО]

Це рішення, на думку експертів, може відчутно вплинути на монополію авторизованих сервісних центрів, яку багато брендів вибудовували протягом останніх років, ускладнюючи конструкції електронних пристроїв. Якщо практику Microsoft приймуть і інші виробники гаджетів, у користувачів з’явиться можливість здійснювати ремонт за межами АСЦ або самостійно, щоб знизити вартість володіння гаджетом.