Авто

Mazda розширює лінійку кросоверів: розкриті назви новинок

Mazda

Компанія Mazda розкрила плани з розширення гами кросоверів на найближчі два роки. У 2022 році в Європі дебютують два великих позашляховика CX – 60 і CX-80 з гібридними силовими установками.

На інших ринках, в тому числі в США, з’являться великі кросовери CX – 70 і CX-90, а також компактний CX-50. Крім цього, в наступному році Mazda представить нову версію свого першого серійного електрокара – MX-30.

Читайте також:  Toyota готує конкурента Hyundai Solaris

Крім назв, Mazda розкрила і деякі подробиці про прийдешні новинки. Європейські Mazda CX – 60 і CX-80 отримають два і три ряди сидінь відповідно і електрифіковані силові установки.

У гаму увійдуть рядна бензинова “четвірка” з електромотором, а також установки з системою “м’якого” гібрида з 48-вольтовим стартер-генератором. Пару йому складуть шестициліндровий бензиновий агрегат Skyactiv-X або дизельний Skyactiv-D.

Що стосується ринків за межами Європи, то там з’являться моделі CX – 70 і CX-90, а також CX-50, який вже траплявся фотошпигунам під час дорожніх випробувань. Передбачалося, що він прийде на заміну CX-5, проте Mazda спростувала чутки: нещодавно оновлений кросовер – один з ключових автомобілів марки, який збережеться в лінійці. Не покине конвеєр і модель CX-30, тимчасово пішла з російського ринку.

Читайте також:  Ford вибачився за затримку Bronco за допомогою гамаків

Крім цього, в першій половині 2022 року компанія збирається представити нову версію свого дебютного електрокара MX-30, представленого два роки тому.

Йдеться про вже анонсований варіант з роторним двигуном, який стане частиною силової установки: він буде грати роль генератора для підзарядки батареї під час руху.

Після 2025 року до лінійки Mazda приєднаються ще кілька повністю «зелених» моделей на електричній платформі, а до 2030 року всі автомобілі японської марки будуть електрифіковані.