Авто

Гібриди Volvo стали потужнішими і екологічнішими

Volvo

Компанія Volvo представила покращений варіант гібридної силової установки Recharge для моделей 60 – і 90-ї серій. Як і раніше, її фундаментом є дволітрова “четвірка” з комбінованим наддувом.

Однак електромотор, що приводить задні колеса, став потужнішим, а тягова батарея отримала третій шар осередків і наростила номінальну ємність. В результаті доробок збільшився запас ходу на електротязі, а також на 50 відсотків знизилися викиди вуглекислого газу.

Технічне оновлення торкнеться моделі з шильдиками Recharge T6 і Recharge T8. Це заряджаються від мережі гібриди, оснащені дволітровим бензиновим двигуном c турбонаддувом і приводним нагнітачем, а також електромотором, що приводить задню вісь.

Читайте також:  Skoda запропонувала використовувати для обробки автомобілів буряк і очерет

Покращена силова установка підвищує віддачу останнього з 87 до 145 кінських сил, а також має на увазі використання нової батареї, номінальна ємність якої, завдяки третьому шару осередків, збільшена з 11,6 до 18,8 кіловат-години.

Volvo

Після доопрацювань сумарна потужність Recharge T6 складе 350 сил (було 341 к.с.), Recharge T8 — 450 (було 407 к. с.). Але для Volvo куди важливіше, що на одній зарядці машини зможуть проїжджати не 70 з невеликим кілометрів, а всі 90, плюс будуть викидати в повітря на 50 відсотків менше CO₂.

“Зараз 2021 рік, і людям більше не потрібен бензин або дизель для регулярних поїздок, – говорить головний технолог Volvo Хенрік Грін. – Наші останні гібриди пропонують такий запас ходу на електротязі, якого вистачить більшості водіїв”.

Читайте також:  General Motors випустить дизель V8 з рекордними характеристиками

До того ж більш ємна батарея буде корисна в холодні місяці, коли машину потрібно частіше прогрівати. А більш потужний електромотор забезпечить краще зчеплення на слизькій дорозі, при русі на низькій швидкості або під час буксирування причепа.

Нову силову установку отримають всі старші моделі на платформі SPA: S60, V60, XC60, S90, V90 і XC90. Крім того, на XC60, S90 і V90 Recharge з’явиться функція руху в одну педаль, як на електромобілях.