Авто

General Motors представив новий автопілот, який працює в 95% сценаріїв водіння

Ultra Cruise

Концерн General Motors розповів про новий автопілот Ultra Cruise, який здатний самостійно керувати автомобілем в 95 відсотках сценаріїв.

Система автономного водіння не вимагає тримати руки на кермі і працює практично на всіх дорогах з твердим покриттям: автомагістралях, міських вулицях, всередині житлових районів і на путівцях. До моменту запуску Ultra Cruise можна буде активувати на дорогах США та Канади загальною протяжністю 3,2 мільйона кілометрів, а в перспективі це число збільшиться до 5,5 мільйона.

Читайте також:  Стали відомі терміни появи оновленого Kia Seltos

Як зрозуміло з назви, Ultra Cruise – це еволюція автопілота Super Cruise, доступного для Кадилаків, а з недавнього часу ще й для Chevrolet. Обидві системи будуть існувати паралельно, але встановлювати їх будуть на автомобілі різних сегментів.

Варіант з приставкою Super призначений для масових моделей, Ultra – для преміальних. Впровадження просунутого автопілота почнеться в 2023 році, і першим його отримає, зрозуміло, Cadillac.

Інформацію про навколишній світ Ultra Cruise збирає від декількох камер, радарів і лидара, які забезпечують 360-градусний огляд і створюють тривимірне зображення об’єктів в полі зору системи.

Потім «сирі» потоки даних обробляє обчислювальна платформа з 5-нанометровому чіпами. Архітектура масштабується, кажуть в GM, і буде обростати функціями в міру виходу оновлень.

Читайте також:  BMW обіцяє приробити величезні «ніздрі» і на інші моделі марки

На відміну від Super Cruise, новий автопілот здатний розпізнавати сигнали світлофорів; вести машину по маршруту бортовий навігації; підтримувати відстань до йде попереду автомобіля і стежити за обмеженням швидкості; автоматичні або на вимогу змінювати смугу руху; повертати; а також самостійно паркуватися на під’їзних доріжках.

Спілкування автопілота з водієм буде відбуватися через Ultra Cruise Dynamic Display. На екран виведуть, наприклад, підказки та повідомлення про необхідність взяти керування на себе.

Система зможе обробляти до 95 відсотків сценаріїв водіння і буде працювати на дорогах США та Канади загальною протяжністю 3,2 мільйона кілометрів (покриття Super Cruise – 320 тисяч кілометрів). Причому це не тільки великі автомагістралі, а й польові дороги, а також дороги всередині житлових районів.