Статті

Клінкерна цегла – якість та стійкість фасаду

Клінкерна цегла

Все більше інвесторів вирішують використовувати матеріали, що дозволяють отримати необхідні параметри будівлі і підкреслити її естетику. Нині на ринку є безліч виробів цього типу, але особливу увагу слід приділити виробам з клінкеру.

Клінкерна цегла від компанії Roben Україна має високу стійкість до механічних пошкоджень і погодних умов. Клінкер також відрізняється цікавою естетикою, яку можна адаптувати до різних модних нині архітектурних і інтер’єрних рішень.

Клінкер – які найголовніші достоїнства цього матеріалу?

Клінкер — це матеріал з високими естетичними цінностями — це одне з головних його достоїнств. Це матеріал, який практично ніколи не виходить з моди. Це стало можливо завдяки тому, що він доступний в багатьох кольорах і варіантах обробки. Клінкер можна використовувати як в сучасних, так і в класичних композиціях. Цей матеріал цінується в основному за міцність. Йдеться про довговічність і стабільності параметрів протягом багатьох років використання. Клінкерна цегла не змінюється навіть протягом кількох десятиліть, якщо матеріал використовується правильно. Багато людей цінують її ще й тому, що вона не вимагає обслуговування. Варто підкреслити, що клінкер відрізняється низьким водопоглинанням і стійкий до різких перепадів температур.

Як виробляється клінкер? Які бувають види клінкерної продукції?

Цей матеріал своїми якостями повинен технології виготовлення. Його обпалюють з глини при температурі понад 1000 ° C. Таким чином отримують цеглини, з яких при необхідності роблять і плитку. Крім того, виробники іноді пропонують спеціальну фурнітуру та інші елементи, що дозволяють естетично обробити поверхню клінкеру. Завдяки цьому можна використовувати клінкерну цеглу або клінкерну плитку на добре видних місцях, не побоюючись, що використовуються аксесуари будуть занадто кидатися в очі.

Вироби з цієї групи можуть мати найрізноманітнішу обробку. Пропоновані вироби можуть мати:

  • гладку,
  • спечену,
  • глазуровану,
  • структуровану поверхню.

Крім того, існує безліч форм, фактур і кольорів цегли на вибір.

Яка користь від клінкеру?

Клінкерна цегла використовується для зведення тришарових стін і кожухів димоходів. Навпаки, плитку зазвичай використовують в якості облицювання фасаду з двошаровими стінами. Ці матеріали можна використовувати для покриття всього фасаду або тільки деяких його елементів. Завдяки своєму декоративному характеру вони також використовуються для обробки невеликої садової архітектури. Клінкер також широко використовується в інтер’єрах, переважно в якості декоративних акцентів в приміщеннях, оформлених в стилі лофт (плитка в відтінках червоного і коричневого). З іншого боку, моделі антрацитового і чорного кольорів активно використовуються в сучасних мінімалістських аранжуваннях.

*На правах реклами