Технології

Хакери вкрали вихідний код Twitch і дані про заробіток топ-стримерів

Twitch

Хакери зламали Twitch і злили в інтернет файл вагою 125 ГБ, який містить безліч конфіденційної інформації — від внутрішнього коду майданчика і її нових продуктів до заробітку стримерів.

Хакери опублікували вкрадені у Twitch дані на анонімному іміджборді 4chan. Це вихідний код сервісу, а також його внутрішні інструменти і SDK. Крім того, зломщики змогли потягти дані за проектом Vapor — це аналог Steam від Twitch з вбудованою інтеграцією в сервіс.

Twitch

Також через масивний злив стали відомі точні виплати стримерам з 2019 року. Наприклад, з серпня 2019 по жовтень 2021 року відомі стримери xQcOW, LIRIK і Asmongold заробили по $8 454 427, $2 984 653 і $2 551 618 відповідно. А скандальна Amouranth отримала у вересні 2021 року $92 тисячі. Подивитися на заробітки інших топових стримерів можна за цим посиланням.

Читайте також:  Передплатити Apple Music вдвічі дешевше, ніж стандартна. Але підійде вона не всім

За словами хакерів, в їх розпорядженні виявилося набагато більше даних, ніж було опубліковано. Незабаром вони обіцяють злити й іншу інформацію, щоб посприяти конкуренції на ринку стрімінгових майданчиків, яка зараз майже відсутня. Що ще вдалося вкрасти зломщикам, невідомо.