Авто

Smart готується до запуску свого найбільшого автомобіля за межами Китаю

Smart Concept

У базі Європейського бюро з інтелектуальної власності (EUIPO) з’явилися зображення найбільшої моделі Smart в історії — електричного кросовера, розробленого спільно з Geely (Китайський холдинг володіє 50 відсотками акцій Smart).

Раніше в Smart підтвердили, що новинка буде продаватися не тільки в Китаї, але і за його межами, а саме в Німеччині. Поки електрокар представлений тільки в статусі концепту, проте серійна версія, як обіцяє автовиробник, добереться до конвеєра з мінімальними змінами.

Читайте також:  Jaguar Land Rover передумал судиться с Volkswagen из-за внедорожной системы

На Патентні зображення в базі EUIPO звернуло увагу малайзійське видання Paultan. Незважаючи на запевнення Smart, що шоу-кар Concept 1, який дебютував на автосалоні Мюнхені у вересні, наближений до «товарної» версії, деякі відмінності все ж є.

Наприклад, у автомобіля на патентних зображеннях трохи інша решітка радіатора і інший передній бампер, в якому з’явилися ніші для противотуманок з боків — у концепту їх не було. Зовнішні дзеркала змістилися з передніх стійок на двері. Салон, судячи з усього, буде п’яти- , а не чотиримісними.

Патентне зображення кросовера Smart

Фото: EUIPO

Smart Concept 1 отримав екран мультимедійної системи діагоналлю 12,8 дюйма, адаптивний круїз-контроль і систему автоматичного паркування, однак для серійної моделі ці опції поки не підтверджені.

Читайте також:  Прем'єра нового Lexus LX відкладена

Smart Concept

Майбутній кросовер не просто так називають найбільшим в історії марки. За габаритами новинку можна порівняти з MINI Countryman: він досягає в довжину майже 4,3 метра, в ширину — без малого два метри і 1,7 метра у висоту, а відстань між осями становить 2,75 метра.

В основі моделі лежить архітектура SEA (Sustainable Experience Architecture), розроблена Geely для електричних моделей марок, що належать китайському холдингу. Наприклад, на цій же платформі побудований недавній Zeekr 001, а в доступному для огляду майбутньому її отримають і електрокари Volvo.

Джерело: paultan.org