Авто

Глава Lancia підтвердив повернення культової Delta

Lancia Delta HF integrale Viola

Гендиректор Lancia Лука Наполітано в інтерв’ю італійській газеті Corriere della Serra зробив гучну, хоча і цілком очікувану заяву: через кілька років в модельний ряд марки повернеться культова Delta.

Новинку обіцяють зробити емоційною і технологічною, під стать предку, — але пуристів може розчарувати той факт, що, слідуючи сучасним трендам, відроджена Дельта буде їздити на електриці.

Для Lancia, що перейшла під крило Stellantis, починається епоха Ренесансу, вважає Наполітано. Згідно нової стратегії позиціонування, марка кинеться в преміум і отримає переваги від синергії з Alfa Romeo і DS Automobiles, так як в об’ємному портфоліо концерну всі три бренди об’єднані в один ринковий сегмент. Можливо, результатом саме цієї кооперації і стане нова Delta, яка побачить світ в 2026 році.

Lancia Delta

Такою майбутню Lancia Delta бачить дизайнер Себастьяно Чіарсіа.

“Всі хочуть Дельту, тому ми не можемо викинути її з планів, — каже Лука Наполітано. – Вона повернеться-і це буде справжня Delta: емоційний автомобіль, маніфест прогресу і технологій. Зрозуміло, з електричною силовою установкою”. З чуток, в основу електрокара ляже платформа STLA Medium, що має на увазі батарею ємністю 87-104 кіловат-години, запас ходу до 700 кілометрів і потужність мотора 125-180 кіловат (170-245 кінських сил).

Читайте також:  Lotus розповів про новий суперкар Emira

Виходить, що по віддачі електрична Дельта обжене і Delta HF Integrale Evoluzione II (215 кінських сил і 314 Нм крутного моменту) і прототип Evoluzione III (заголовне фото), побудований в єдиному екземплярі (240 сил і 320 Нм моменту).

Але тим часом трохи не дотягнеться до рестомода Futurista. Цей надзвичайно дорогий хетчбек приводить в рух дволітровий турбомотор, що розвиває 330 сил.

Джерело: Corriere della Serra