Авто

Volvo відкликає півмільйона автомобілів по всьому світу через дефектні подушок безпеки

Volvo

Компанія Volvo оголосила про масштабну відкликну кампанію, яка торкнеться 460 769 автомобілів, випущених у всьому світі в період з 2000 по 2009 рік.

Відкликанню підлягають седани S60 і S80, у яких встановлені подушки безпеки шведської фірми AutoLiv і німецького бренду ZF. За словами фахівців, нештатне спрацьовування систем захисту може призвести до серйозних травм водіїв і пасажирів, аж до летального результату. Чи торкнеться кампанія Росію, поки невідомо.

Читайте також:  МВС пропонує громадськості виявляти порушників ПДР

У період з 2000 по 2009 рік седани Volvo S60 і S80 переважно обладнали подушками безпеки двох компаній: шведської AutoLiv і німецької ZF.

За даними фахівців Volvo, дані компоненти, перебуваючи в умовах підвищеної вологості, з часом починають руйнуватися, утворюючи дрібні частинки пилу, які можуть вплинути на роботу піропатрона. При спрацьовуванні викидається механізму, порошинки здатні спалахнути, тим самим збільшивши тиск в подушці.

Подібний збіг обставин може привести до розриву металевих компонентів, осколки яких здатні серйозно травмувати пасажирів автомобілів і навіть привести до смерті. Представник Volvo заявили, що вже зафіксували некоректне спрацьовування подушки безпеки, яке призвело до летального результату.

Читайте також:  Нового Mitsubishi Outlander дали найвищу оцінку за безпеку

Відкликанню, який почнеться в листопаді 2021 року, підлягають 460 769 автомобілів, випущених по всьому світу. Більше половини транспортних засобів, які візьмуть участь у сервісній кампанії, продані на території США. Які ще країни торкнеться масштабний відкликання Volvo, і чи входить в їх число Росія, поки невідомо.

У липні минулого року Volvo оголошували про найбільшу відкликну кампанію за всю 93-річну історію. Тоді в Сервісні центри відправили більше двох мільйонів автомобілів через несправні ременів безпеки.

Джерело: CNBC